Get Adobe Flash player

1

4 січня 2019 року Комунальний заклад  ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ «Гармонія» зібрав друзів на  святкування Святвечора. Захід “Ніч перед Різдвом у Центрі “Гармонія” пройшов у стилі “Вечорів на хуторі біля Диканьки” на сучасний лад.

Вакула, як і у однойменному  творі, намагався дістати черевички для своєї коханої Оксани. Чорт, як завжди, намагався йому заважати, а потім допоміг дістатися до Києва, де у Цариці попросили пречудові туфельки.

 Родзинкою свята став Пацюк у виконанні п’ятирічного Макара. Він чудово зобразив свого героя як любителя побільше поїсти та який понад усе любить вареники. Він, за сценарієм, навіть розмістив відео у соціальній мережі Інстаграм, як їсть улюблену страву.

Свято супроводжувалося піснями та танцями у виконанні дітей.

Автором сценарію стала вихователь Центру Стороженко Світлана Євгенівна, яка разом з іншими вихователями та музичним керівником Центру підготували та провели захід. Роль Солохи виконала вихователь Гаркуша Л.М., роль циганки — вихователь Лаврик Г.Л.

Директор Центру Трохименко Алла Олександрівна розповіла дітям про традиції святкування Святвечора та Різдва, значення дванадцяти пісних страв, та повідомила дітям, що 6 січня, коли буде справжній Святвечір, вони обов’язково скуштують всі дванадцять.

Останні новини

День Героїв Небесної Сотні
Просмотры: 126
У рамках вшанування вічної світлої пам'яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, ...
День рідної мови
Просмотры: 119
В понеділок 21 лютого 2022 року вихованці долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. ...
День єднання
Просмотры: 126
Відповідно до Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського ...

Банер