Get Adobe Flash player

Шановні відвідувачі сайту!

Якщо ви маєте можливість та бажання надати благодійну допомогу вихованцям нашого закладу, будемо дуже вдячні за організацію для дітей екскурсій, прогулянок, відвідувань театральних вистав, концертів, організацію і проведення розважальних заходів на території Центру тощо.
Звертаємо увагу на те, що для виїзду дітей за межі закладу необхідні кошти для проїзду у громадському транспорті або автобус.
Також будемо щиро вдячні за допомогу в організації свят у вигляді повітряних кульок, виробів з кульок (фігур, арок, букетів і т.д.), різноманітних прикрас для зали, карнавальних костюмів, гарних суконь для дівчат і т. д..
Дуже необхідна допомога у організації та проведенні Днів народження вихованців Центру. Часто діти, перебуваючи вдома, жодного разу не святкували власне свято та не отримували бажаних подарунків. Тому будемо дуже вдячні, якщо відгукнуться люди, які організують для кожного іменинника святкування, допоможуть з подарунком та частуванням.

Постійно приймаємо засоби особистої гігієни:
- шампунь, зубну пасту, зубні щітки, мочалки, гребінці, вушні палички, паперові серветки, туалетний папір, паперові рушники, туалетне та рідке мило, антиперспіранти для хлопців та дівчат підліткового віку і т.і.;
- мийні засоби:
- пральний порошок та рідина для прання у автоматичних машинах, засоби для чищення, миття та дезінфекції сантехніки, господарське мило, харчова сода та суха гірчиця для миття посуду і т.і..

Доводимо до вашого відома, що у даний час ми не приймаємо речі та іграшки, які були у вжитку. Ми вдячні вам за турботу про дітей, які залишилися без піклування батьків, але на сьогоднішній день наші вихованці забезпечені одягом та іграшками у повному обсязі.
Якщо ви маєте бажання допомогти дітям одягом або іграшками, які дійсно потребують допомоги, звертайтеся до волонтерів БО “БФ Волонтери: Дорослі — Дітям”, які переймаються долею багатодітних малозабезпечених родин, та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Контакти:

тел.: 099-315-82-67 — Анна,
050-911-88-21 — Вікторія

 

Дякуємо за розуміння та готовність допомогти!

Останні новини

День захисту дітей 2024
Просмотры: 34
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей в комунальному закладі  ...
Свято вишиванки
Просмотры: 39
Вся Україна сьогодні, вся наша рідна земля святкує свято, що покликане об’єднати всіх, нас ...
Міжнародний День Землі
Просмотры: 55
22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в ...

Банер