Get Adobe Flash player

Шановні відвідувачі сайту!

Якщо ви маєте можливість та бажання надати благодійну допомогу вихованцям нашого закладу, будемо дуже вдячні за організацію для дітей екскурсій, прогулянок, відвідувань театральних вистав, концертів, організацію і проведення розважальних заходів на території Центру тощо.
Звертаємо увагу на те, що для виїзду дітей за межі закладу необхідні кошти для проїзду у громадському транспорті або автобус.
Також будемо щиро вдячні за допомогу в організації свят у вигляді повітряних кульок, виробів з кульок (фігур, арок, букетів і т.д.), різноманітних прикрас для зали, карнавальних костюмів, гарних суконь для дівчат і т. д..
Дуже необхідна допомога у організації та проведенні Днів народження вихованців Центру. Часто діти, перебуваючи вдома, жодного разу не святкували власне свято та не отримували бажаних подарунків. Тому будемо дуже вдячні, якщо відгукнуться люди, які організують для кожного іменинника святкування, допоможуть з подарунком та частуванням.

Постійно приймаємо засоби особистої гігієни:
- шампунь, зубну пасту, зубні щітки, мочалки, гребінці, вушні палички, паперові серветки, туалетний папір, паперові рушники, туалетне та рідке мило, антиперспіранти для хлопців та дівчат підліткового віку і т.і.;
- мийні засоби:
- пральний порошок та рідина для прання у автоматичних машинах, засоби для чищення, миття та дезінфекції сантехніки, господарське мило, харчова сода та суха гірчиця для миття посуду і т.і..

Доводимо до вашого відома, що у даний час ми не приймаємо речі та іграшки, які були у вжитку. Ми вдячні вам за турботу про дітей, які залишилися без піклування батьків, але на сьогоднішній день наші вихованці забезпечені одягом та іграшками у повному обсязі.
Якщо ви маєте бажання допомогти дітям одягом або іграшками, які дійсно потребують допомоги, звертайтеся до волонтерів БО “БФ Волонтери: Дорослі — Дітям”, які переймаються долею багатодітних малозабезпечених родин, та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Контакти:
Склад №1 — основний (адреса: проспект Перемоги, 76-А)
тел.: 099-315-82-67 — Анна,
050-911-88-21 — Вікторія

Склад №2 — перевалочний (адреса: площа Конституції, б. 20, магазин вин біля виходу з метро “Пл. Конституції)
Речі можна заносити у будні дні прямо до магазину з 9.00 до 20.00, у вихідні — з 12 до 19 год.

Дякуємо за розуміння та готовність допомогти!

Останні новини

День Героїв Небесної Сотні
Просмотры: 164
У рамках вшанування вічної світлої пам'яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, ...
День рідної мови
Просмотры: 157
В понеділок 21 лютого 2022 року вихованці долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. ...
День єднання
Просмотры: 160
Відповідно до Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського ...

Банер