Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей в комунальному закладі «Харківський обласний центр підтримки дітей та сімей «Гармонія» Харківської обласної ради – прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського.
І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни й здійснення своїх мрій і сподівань на краще.
Діти -це ангели. Вони повинні житти в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.
![дн 4](/images/01062024/дн_4.jpg)
![дн](/images/01062024/дн.jpg)
![дн 3](/images/01062024/дн_3.jpg)
![дн 5](/images/01062024/дн_5.jpg)
![дн 2](/images/01062024/дн_2.jpg)