22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті.
З нагоди відзначення Дня Землі та з метою навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям Комунальний заклад «Харківський обласний центр підтримки дітей та сімей «Гармонія» Харківської обласної ради долучився до святкування Міжнародного дня Землі.
В закладі відбулася низка заходів присвячених цій події, спрямованих на об`єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження природи.
Змістовно та креативно пройшов День Землі у Центрі «Гармонія»!Діти розуміють, що свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.
![земля](/images/News/01042024/земля.jpg)
![земл 2](/images/News/01042024/земл_2.jpg)
![3](/images/News/01042024/3.jpg)
![земля 4](/images/News/01042024/земля_4.jpg)
![земля 5](/images/News/01042024/земля_5.jpg)