Get Adobe Flash player

22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. 

З нагоди відзначення Дня Землі та з метою навчити дітей відчувати красу природи, виховувати любов і бережливе ставлення до неї, формувати почуття прекрасного, спонукати учнів до захисту краси довкілля та сприяти формуванню етичних взаємин людини з довкіллям Комунальний заклад «Харківський обласний центр підтримки дітей та сімей «Гармонія» Харківської обласної ради долучився до святкування Міжнародного дня Землі. 
В закладі відбулася низка заходів присвячених цій події, спрямованих на об`єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження природи.
Змістовно та креативно пройшов День Землі у Центрі «Гармонія»!Діти розуміють, що свято відзначається для того, щоб звернути увагу людства на те, що багатства Землі потрібно берегти, щоб передати їх наступним поколінням людей.
земля
земл 2
3
земля 4
земля 5
 
 
 
 

Останні новини

День захисту дітей 2024
Просмотры: 34
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей в комунальному закладі  ...
Свято вишиванки
Просмотры: 38
Вся Україна сьогодні, вся наша рідна земля святкує свято, що покликане об’єднати всіх, нас ...
Міжнародний День Землі
Просмотры: 54
22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в ...

Банер