Get Adobe Flash player

28 липня  відзначається державне свято – День Української Державності. Ця пам’ятна дата покликана звернути увагу суспільства на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію.

Свято вшановує всі етапи нашого державотворення, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.

Історичне становлення нашої країни відбувалося протягом багатьох віків. За цей час не одному поколінню українців довелося високою ціною здобувати право прийдешніх поколінь на вільне і незалежне життя.

З великою радістю долучилися до цього свята всі вихованці та працівники Центру «Гармонія». Свято пройшло надзвичайно цікаво, так як кожна дитина готувалася до цього і відчувала велику відповідальність.

Під час свята лунали українські пісні, вірші, виконували українські таночки. Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заходи, які сприяли розширенню уявлення дітей про те, що Україна має давню історію, розвитку інтересу до історичних подій на рідній землі, спонукали до пізнання дітьми історії свого народу.

Тож святковий день видався напрочуд змістовним, інформативним та пізнавальним. Серце переповнялося радістю та гордістю за наших маленьких україночок та українців Центру «Гармонія».

 

изображение viber 2807

 

изображение viber280703

изображение viber 280702

 

 

 

Останні новини

День захисту дітей 2024
Просмотры: 34
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей в комунальному закладі  ...
Свято вишиванки
Просмотры: 38
Вся Україна сьогодні, вся наша рідна земля святкує свято, що покликане об’єднати всіх, нас ...
Міжнародний День Землі
Просмотры: 55
22 квітня на планеті відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в ...

Банер